Amunt!Show

de VCF.PL

Prawdziwie Walencki Podcast

Episodios

Amunt!Show6

por VCF.PL

itunes pic
W serwisowych podziemiach codziennie głowimy się, jak urozmaicić życie serwisu oraz zapewnić wam dostatek wrażeń i inicjatyw. Tym razem wychodzimy do was ze specjalnym wydaniem Amunt!SHOW. Dlaczego specjalnym? Otóż dysputowaliśmy na temat jednego z najważniejszych wydarzeń sezonu, czyli - jak to zgrabnie nazwał jeden z redaktorów - o "sprawie paryskiej".

Amunt!Show5

por VCF.PL

itunes pic
Wielki, noworoczny powrót Amunt!SHOW! Po długiej przerwie, spowodowanej natłokiem obowiązków u każdego z tworzących, postanowiliśmy przygotować podsumowanie minionego półrocza. Tym razem, prócz prowadzącego - Dominika Piechoty, w naszym wirtualnym studio znalazło się miejsce dla Krystiana Porębskiego, Pawła Szelążka i Kamila Kurowskiego.

Amunt!Show4

por VCF.PL

itunes pic
Athletic, Valencia i tychże dzieje ligowe i europejskie. 4. odcinek walenckiego podcastu już gotowy. Tym razem, prócz kibiców Valencii, udział weń wziął Marcin Krasnowski vel. Joxer - redaktor polskiej strony Athleticu i kibic tegoż zespołu.

Amunt!Show3

por VCF.PL

itunes pic
W tym odcinku: Postawa walenckiej drużyny, falstart Realu Madryt, potentaci do walki o tytuł, czarny koń rozgrywek i wiele, wiele więcej. Najnowszy, trzeci, odcinek naszego "Amunt!Show" właśnie ujrzał światło dzienne. Zapraszamy do odsłuchania i podzielenia się wrażeniami.

Amunt!Show2

por VCF.PL

itunes pic
Przybliżymy sylwetki bezpośrednich rywali, ocenimy wszystkie grupy tegorocznej Ligi Mistrzów, a także zapowiemy spotkanie z FC Barceloną. Zapraszamy do odsłuchania drugiego odcinka jedynego prawdziwie walenckiego podcastu - "Amunt!Show".

Amunt!Show1

por VCF.PL

itunes pic
Premierowy, debiutancki podcast jest zapowiedzią inauguracyjnego meczu Primera División. Na Estadio Santiago Bernabéu walencki klub musi stanąć w szranki z mistrzem kraju, Realem Madryt. Prowadzący, Dominik Piechota, razem z innymi sympatykami "Nietoperzy" - Tomkiem Merchutem, Bartkiem Płonką i Dawidem Siedzikiem - wprowadzą was w klimat niedzielnego pojedynku.